Ticari Kredi

Ticari kredi, bir işletmenin kendisini yapılandırılması ve geliştirmesi için yapmış olacağı yatırımlar ya da borçlarını ödeyebilmesi için kullanacağı finans desteklerdir.

Ticari kredi avantajımız ile sizlerde büyük projelere atılım sağlayabilir, iş yerinizi yapılandırabilir veya yeni iş sahibi olabilirsiniz. İster küçük işletme olun ister büyük işletme olun İstanbul Finans Danışmanlık aracılığı ile sağlamış olduğumuz bankalar tarafından bu kredi ürünlerinden faydalanma hakkına sahip olmaktasınız.

Bankalar tarafından sağlanılmış olan ticari krediler farklı açıdan sunulabilmektedir. Her bankanın kendi politikaları gereği sağladığı ticari kredi türü farklı özelliklere sahip olabilmektedir.

Ticari Kredi için 444 3 291 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerde dilediğiniz kredi ürününü anında belirleyin ihtiyacınız olan nakit paralar hemen cebinize gelsin.

Ticari Kredi;

Ticari kredi veren bankalar hakkında sizler için en uygun olanı belirlemekteyiz.

Ticari kredi alabilmeniz için öncelikle küçük, orta veya büyük işletmelere sahip olmanız gerekmektedir.

Seçilen ticari kredi için gerekli şartları taşıması halinde İstanbul Finans Danışmanlık sizlere her türlü kredi desteği sağlamaktadır.

Ticari Kredi İçin Gerekli Belgeler;

Firmanızın imza sirküleri,

Vergi levhası,

Resmi gazetesi,

Bağlı olduğu ticaret odası kaydı