• Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Üyelik Ve Hesap

Üyelik Ve Hesap

Bana özel ne demektir?

otobizden.com üyelerinin tüm ilan işlemlerini ve site üzeri mesajlaşmalarını takip edebildikleri sayfaya ‘Bana Özel’ denir. otobizden.com sitesine üyelik bilgileriniz ile giriş yaptığınızda direkt olarak ‘Bana Özel’ sayfasına yönlendirilirsiniz.

Karşılama bölümü

otobizden.com’a üye girişi yaptığınızda sizi karşılayan Bana Özel sayfasıdır. Bu sayfada kaç adet ilanınız olduğunu, bu ilanlarınızın aktiflik-pasiflik durumunu görebilirsiniz. Ayrıca mevcut ilanlarınıza satın aldığınız Turbo paketlerini ve gelen mesajlarınızı da bu ekrandan takip edebilirsiniz.

İlanlarım bölümü

İlanlarım bölümünde otobizden.com’a girmiş olduğunuz tüm ilanları görebilirsiniz. Bu adımda yayında olan, yayında olmayan, onay bekleyen ilanlarınızı listeleyebilirsiniz. İlanlarınız yanında bulunan işlemler kısmından ilanınızı yayından alabilir, Turbo alabilir veya güncelleyebilirsiniz. İlanlarım bölümünde soldaki filtre vasıtasıyla ilanlarını arasında arama yapabilir, aradığınız ilana hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Mesajlarım bölümü

Mesajlarım bölümünde otobizden.com’da yayınlanan ilanlarınıza başka kullanıcıların gönderdiği mesajları ve sizin yazdığınız cevapları görebilirsiniz. Soldaki filtrelerle mesajlarınız arasında aradığınız yazışmayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Favorilerim bölümü

Favorilerim bölümünde beğendiğiniz ve favorilerinize eklediğiniz ilanları görebilirsiniz. Bu ilanlar içinde soldaki filtreleri kullanarak aradığınız ilanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Favori aramalarım bölümü

Her seferinde aynı aramaları yapmaktan sıkıldıysanız ya da sizin aradığınız otomobil henüz otobizden.com’da yoksa bu bölümü kullanabilirsiniz. Bu bölümden oluşturacağınız aramaların sonuçları isterseniz e-postanıza istediğiniz periyotlarda gönderilebilir. Bu sayede hayalinizdeki otomobile daha kolay ulaşabilirsiniz. E-posta ile gönderilen Favori aramalarım mesajları ücretsizdir.

Raporlarım bölümü

Bu bölümde otobizden.com’a üyelik bilgilerinizi görebilir ve güncelleyebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz bu sayfadan ‘tanıtım sayfalar’ını şekillendirebilir ve oluşturabilir. Ayrıca kurumsal üyelerimiz firmalarının şubelerinin adreslerini de bu sayfadan değiştirebilirler.

  • Müşteri Hizmetleri
  • 0212 444 3 291
  • Çalışma Saatleri
  • Hafta içi - 09:00 - 19:00
    Pazar - 12:00 - 17:00

Araç Kredi Başvurusu

İstediğiniz Aracı Araç Kredi Başvurusu Yaparak İstediğiniz Araca Sahip Olun

Araç Kredi Başvurusu

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Hemen Bize Ulaşın