Eylül 2018 Kampanyaları

Eylül 2018 Kampanyaları

Uzun bir süredir devam eden TL'deki değer kaybının sıfır araç fiyatları üzerindeki olumsuz etkisi Eylül ayında zirve noktasına ulaştı. Bu ay içinde otomobil fiyat etiketlerinde %25 oranlarına varan artışlar görülmüştür.

Otomobil üreticileri ise yaşanan dönem itibari ile finansman kampanyalarına ara vermeyi tercih etmişlerdir. Bazı firmalar ise fiyat listeleri içinde devam eden Hurda Teşvikli kampanya fiyatlarını listeledi.

Eylül ayında Opel, Astra HB, Insignia ve Grandland X modellerinde "Şimdi Al 2019'da Ödemeye Başla" kampanyası düzenlerken, Peugeot dolu yağışından etkilenerek hafif hassar görmüş ve onarımları yapılmış olan araçlarında indirime gitmiştir.

Eylül ayının en dikkat çeken kampanyası ise Citroen'den geldi. Buna göre Citroen, "Fırsat Araçları" olarak değerlendirdiği binek modellerinde %10 civarında indirim kampanyası düzenlemiştir.

Sıfır ve İkinci el taşıt kredilerinde ise önemli artışlar gerçekleşmiştir. Buna göre en uygun taşıt kredisine sahip Bankalar ise şu şekilde sıralandı; Ziraat Bankası (%2,12), Vakıfbank (%2,29) ve İş Bankası (%2,40)

Bireysel Kredi ,