En Uygun Krediler

En Uygun Krediler

İstanbul finans danışmanlık emekli kredisi için daha fazla beklemeyin. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel zamanları ertelemeden kolaylıkla nakit paralara sahip olmak artık çok kolay… Emeklileri düşünen tüm finansal çözümler sizlerle. Avantajlarımız hız kesmeden devam ediyor… Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, ticari kredi, emekli kredisi seçeneklerimiz arasından birini belirleyin nakit paraların sahibi olun.

İhtiyacınız olan kredilerimiz ile sizlerde hayallerinizi ertelemeye gerek kalmadan sevdikleriniz ile mutlu günlerin tadını çıkarın…

İstanbul Finans Danışmanlık ile kredi seçeneklerimiz arasında yer alan emekli kredisi için belgeler ve koşullar bulunmaktadır.

Emeklilere uygun faiz oranlarının yer aldığı kredilerimiz ile emekliler de artık ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmadan hemen nakit para çözümleri ile tanışacaklar. Gerekli olan şartlar yerine getirildikten sonra firmamıza uğrayarak emekli maaşını PTT’den alan tüm müşterilerimiz için kredi sağlanılmaktadır. 

Emeklilere özel olarak sunulan kolaylıklarımız ile nakit paralar anında cebinizde…

Emekli Kredisi İçin;

• PTT Emekli Kredisi Başvurusu için hemen başvuru sayfamızdan iletişim bilgilerinizi bırakın finans firmanız dönüş sağlasın.

• PTT’den maaş alan emekli vatandaşlarımız; nüfus cüzdanıyla beraber firmamıza gelerek ihtiyaçlarınızı belirtin.

Firmamızın sunduğu PTT kredisi ile tüm ihtiyaçlarınıza en yakın ve en hızlı çözümleri sağlamak artık çok kolay.

İster ihtiyaç kredisi, ister konut kredisi, ister taşıt ve daha fazla nakit paraya anında sahibi olabilirsiniz. Hayallerinizi ve ya yapmak istediğiniz işlerinizi artık ertelemeyin. Sevdikleriniz ile tatil yapma imkânı, herhangi bir sağlık durumu için nakit para ihtiyaçlarınız ve çok daha fazlası için vakit kaybetmeyin. Sizler için finansal hizmetlerimiz devam ediyor.

Başvurusu İçin Gerekli Evraklar; 

Emekliler için emekli cüzdanı 

Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Gelir durumunuzu gösteren belgeler

Özel sektör için maaş bordosu

Nüfus Cüzdanı, Ehliyet Cüzdanı ya da Pasaport

İster 444 3 291 nolu numarayı arayarak diler firmamızı ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Adımızı 81 İl’de duyurmaya devam ediyoruz.

Emekli kredisi ile birlikte konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi çözümlerini sağlamaya devam ediyoruz.

Emeklilerimizin düzenli geliri ve düzenli maaş yatmalarından kaynaklı olarak sağlanan kredi seçeneklerimiz İstanbul Finans Danışmanlık'ta sizleri bekliyor.

Araç Kredi Başvurusu

İstediğiniz Aracı Araç Kredi Başvurusu Yaparak İstediğiniz Araca Sahip Olun

Araç Kredi Başvurusu

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Hemen Bize Ulaşın